Rozbudowa OSKP Niedzielscy w Ostrowi Mazowieckiej woj. mazowieckie

Dostawa i montaż stolarki okiennej i drzwiowej oraz przemysłowych bram garażowych. Stolarka aluminiowa zarówno wewnętrzna jak i zewnętrzna wg nietypowej palety kolorystycznej RAL. W całej stolarce zewnętrznej zastosowane zostały ciepłe pakiety szybowe dzięki czemu oszczędność na rachunkach za ogrzewanie będzie na pewno zauważalna. Inwestycja została zrealizowana na profilach aluminiowych firmy Blyweert. Do niektórych pomieszczeń zastosowaliśmy elektroniczne kontrolery przejścia oraz domofony. Ograniczy to dostęp niepowołanych osób do miejsc, które są tylko dla personelu stacji diagnostycznej. Ciekawym rozwiązaniem jest witryna na piętrze, w której nie stosowaliśmy pionowych słupków. Tafle szkła połączone na styk, co daje efekt jednej dużej powierzchni szkła.

Bramy garażowe przemysłowe MakroPro firmy Wiśniowski wraz z przemysłowymi silnikami sterowanymi zarówno centralką przy bramie jak i z pilota. Tutaj również szybki w bramach przeszklone zostały ciepłym pakietem, dzięki czemu znacząco obniżyliśmy współczynnik przenikania cieplnego całej bramy garażowej. W jednej z bram zostały zamontowane drzwi przejściowe z niskim progiem. Wszystkie bramy z typowym prowadzeniem STL. Jedynym wymogiem Inwestora było nie łączenie ze sobą końców prowadnic – tak aby samochód podnoszony do góry nie mógł zawadzić o te połączenie.

Fachowy montaż i dbałość o szczegóły najlepiej widać na detalach (proszę spojrzeć na wykończenie rur przy ścianie). Ścianka ta była dostawiana do już wykończonego pomieszczenia co w dużym stopniu utrudniało nam realizację. Dokładność pomiarów grała tu kluczową rolę. Jak widać na powiększeniach wszystko udało się nam doskonale – luzy montażowe zostały zmniejszone do całkowitego minimum. Wykończenie połączenia silikonem w kolorze stolarki aluminiowej było już tylko formalnością. Z realizacji tego projektu jesteśmy bardzo zadowoleniu – Inwestor również.

Ponieważ było to jedno z ciekawszych zleceń w Ostrowi Mazowieckiej (woj. mazowieckie) poprosiliśmy Inwestora o wystawienie nam referencji za realizację tego zlecenia – referencje do obejrzenia w dziale referencje.